leinakimp Haapsalus
Eesti English Русский

leinakimp Haapsalus

   


standard leinakimp


Lilled asetatud märja oasise sisse. Ääristatud kuuseokstega. Mõõdud 40x80cm. Domineerivad mitte väärislilled ( krüsanteem, nelk jne. )Soiiidne ja rahulik kimp . Hinna sees lint tekstiga puhka rahus 

Hinnd: alates 39€

 

luksuslik leinakimp


Lilled asetetatud märja oasise sisse. Ääristatud kuuseokstega. Mõõdud 40x80cm. Domineerivad väärislilled ( roosid, liiliad, gerberad, preeriakellad jne.) Hinna sees lint Teie valitud tekstiga.

Hinnad : alates 49€

 

kuninglik leinakimp


Lilled asetatud märja oasise sisse. Ääristatud kuuseokstega. Mõõdud 45x85cm. Ainult väärislilled ( roosid, liiliad, kallad, gerberad jne.)
Hinna sees lint Teie valitud tekstiga

Hinnad: alates 69€
Leinakimbud nõudlikule kliendile Haapsalus, Pärnus ja Haapsalus. Tuhastamisele on soblilik käelienakimp või väiksem oasisega leinakimp. Talitustel, kus on ruumi suurtemate seadete jaoks on soliidne valik suurem leinakimp või matusepärg. Kui ärasaatmine peab olema suurejooneline on sobilik kuninglik matusepärg, mis on suurem ja ainult väärislilledest.
Tavamatusel on lähedaste poolt väärikaim kuniglik matusepärg - ainult väärislilledest. Tavamatustel tuttavate poolt  - kas matusepärg või leinakimp. Suurema kollektiivi poolt on soliidne valik matusepärg. Minnes ärasaatmisele üksi või kahekesi piisab ka leinakimbust. Kaunilt seatud lilleseaded teevad tseremooniad väärikaks ja soliidseks.Leinakimp Haapsalus.