matusepärg Haapsalus
Eesti English Русский

matusepärg Haapsalusmatusepärg Haapsalus Matusepärg Haapsalus
matusepärg Haapsalus


standard matusepärg


Kuuseoksad kinnitatud metallrõngale. Lilled asetatud märja oasise sisse, mis annab seadele kestvuse. Diameeter 45 cm. Domineerivad krüsanteemid, nelgid   Vähemal määral väärislille  - roos, liilia, gerbera jne. Hinna sees lint tekstiga puhka rahus.

Hinnd: alates 59€

 

luksuslik matusepärg


Kuuseoksad on kinnitatud metallrõngale. Lilled asetatud märja oasise sisse, mis annab seadele kestvuse.  Diameeter 50 cm. Domineerivad väärisliled - roosid, liiliad, gerberad, jms. Täpsema lillede koguse ja pärja suuruse määrab Teie eelarve.  Hinna sees lint teie soovitud tekstiga 

Hinnad : alates 69€

 

kuninglik matusepärg


Kuuseoksad kinnitatud metallrõngale. Lilled asetatud märja oasise sisse, mis annab seadel kestvuse. Diameeter 55cm. Ainult väärislilledest - roosid, liiliad, gerberad, orhideed jne. Lillede täpsema koguse ja pärja suuruse määrab Teie eelarve.  Hinna sees lint Teie soovitud tekstiga. 

Hinnad: alates 99€

kimbud nõudlikule kliendile Haapsalus, Pärnus ja Haapsalus. Tuhastamisele on soblilik käelienakimp või väiksem oasisega leinakimp. Talitustel, kus on ruumi suurtemate seadete jaoks on soliidne valik suurem leinakimp või matusepärg. Kui ärasaatmine peab olema suurejooneline on sobilik kuninglik matusepärg, mis on suurem ja ainult väärislilledest.
Maitsekalt seatud lilleseaed teevad tseremaooniad väärikaks ja soliidseks. Matusepärg Haaspsalus. Haapsalu lillepood UUS LILL. Haapsalu Lillekuller. Matusepärjad Läänemaal