SAADAsa
saada liili Haapsalu    send flowers to Haapsalu    Доставка цветов в Хаапсалу


Eesti English Русский

TELLI MATUSEPÄRG


standard matusepärg


Kuuseoksad kinnitatud metallrõngale. Lilled asetatud märja oasise sisse, mis annab seadele kestvuse. Diameeter 45 cm. Domineerivad krüsanteemid, nelgid   Vähemal määral väärislille  - roos, liilia, gerbera jne. Hinna sees lint tekstiga puhka rahus.

Hinnd: alates 59€

 

luksuslik matusepärg


Kuuseoksad on kinnitatud metallrõngale. Lilled asetatud märja oasise sisse, mis annab seadele kestvuse.  Diameeter 50 cm. Domineerivad väärisliled - roosid, liiliad, gerberad, jms. Täpsema lillede koguse ja pärja suuruse määrab Teie eelarve.  Hinna sees lint teie soovitud tekstiga 

Hinnad : alates 69€

 

kuninglik matusepärg


Kuuseoksad kinnitatud metallrõngale. Lilled asetatud märja oasise sisse, mis annab seadel kestvuse. Diameeter 55cm. Ainult väärislilledest - roosid, liiliad, gerberad, orhideed jne. Lillede täpsema koguse ja pärja suuruse määrab Teie eelarve.  Hinna sees lint Teie soovitud tekstiga. 

Hinnad: alates 99€


Leinakimbud nõudlikule kliendile Haapsalus, Pärnus ja Haapsalus. Tuhastamisele on soblilik käelienakimp või väiksem oasisega leinakimp. Talitustel, kus on ruumi suurtemate seadete jaoks on soliidne valik suurem leinakimp või matusepärg. Kui ärasaatmine peab olema suurejooneline on sobilik kuninglik matusepärg, mis on suurem ja ainult väärislilledest.