SAADAsa
saada liili Haapsalu    send flowers to Haapsalu    Доставка цветов в Хаапсалу


Eesti English Русский

TELLI PERSONAALNE KIMP


Alati me ulatu kallimaid kallistama, lilled on selge sõnum hoolimisest ja armastusest. Haapsalu Lillekuller on Sinu abiline, oleme Sinu lähedaste lähedal Haapsalus.
 
Oled Ameerikas või Austraalias, ei ole otsemat teed lähedasi üllatada. Paypol teeb tasumise võimalikuks kas või kosmosest. Haapsalu Lillekuller aitab.
  Meie oleme rahul, kui kliendid on rahul. Floristika ei ole meie töö vaid kirg. Naudime loomingut ja originaalsust.Mitte lihtsalt lilled - rääkivad kimbud.  

Sul on kallimad Haapsalus. Meie lillepood on neile kõige lähedamal. Miks minna ringiga, kui saab otse. Sulle ei meeldi arvutis toksida - helista 53 423572
  No vahest kohe, ei tea mida kinkida. Lilledega ei saa eksida - see on selge armastuse keel. Floristidena aitame Su sõnumi teha eriti võimsaks.  
Võta otse ühendust foristiga ja saad täpselt seda mida tahad . Ilma vahendajateta. Ainult üks soovitus - tee asju südamest - nii saavad lilled väe.
 

Lillekullerina näeme saajate emotsioone ja hämmastume lillede maagiast.
 
Ei ole koledaid lilli. On südamest või kohusetundest kingitud lilled. Haapsalu lillekuller teeb südamest.
 
Ilus elu on koosneb ilusatest hetkedest. Teeme elud ilusaks. Meie kiire lillekuller aitab Sind.
 
     
Otisme ikka otseteid ja usaldusväärseid partnereid. Haapsalu Lillekuller on Sinu lähedaste lähedal .   Me ei müü lihtsalt lilli. Oleme floristid. Meie seaded rändavad vaälismaale.    Naudime  eritellimusi. Oleme kunstnikud ja fänname loomist ja originaalsust.   
     
Sageli jääb tunnete väljendamisel sõnadest puudu... lilled on armastuse keel. Ja, kui neid veel sätib florist Jakobson  - on sõnum maagiline.    Sellise luksusliku seade saatis härrasmees oma kallimale. Orhideed oaasises.   Eestlased on " nelgi kompleksist" ülesaamas. Ääristades dekoratiivse rohelise saame ikka väga uhke kimbu