Matusepärjad Haapsalus ja Läänemaal. Soovi korral telli mugavalt kulleriga. Teenindus piirkond : Haapsalu, Taebla, Palivere, Risti, Linnamäe, Noarootsi, Ridala jne.  Leinakimbu mõõdud : pikkus alates 70cm, laius alates 40cm. Hinna sees on lint tekstiga puhka rahus. Kliendi soovitud tekstiga lint 3,5€

Matusepärg - Matusepärjad

Matusepärjad täislilledest

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele oaasisel . Pärja diameeter : alates 50cm. Kompaktsuse tõttu sobib erinavatele tseremooniatele.

Galerii

matusepärg66 - Matusepärjad

Matusepärjad kuuseokstega 

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 70 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt.

Galerii

Milline pärg on sobilik?

Matusepärg kuuseokste äärisega on sobilik pere, kollektiivi  või  teiste lähedaste leinajate poolt hauamatusel.Täislilledest matusepärg on mõõtudelt väiksem ja sobib ka urnimatusel või  muul viisil ärasaatmistseremoonial. Kaugemalt tuttavatele  soovitame leinakimpe. Kui ärasaatmistseremoonia toimub krematooriumis on sobilikumad käeleinakimbud. Kuigi on traditsionaalsem matuselille värv meie kultuuris valge võib siiski  otsustada nii kuidas ise tunnete.

Tellimine

Normaale tellimuse täitmise tähtaeg on 3 - 5 päeva. Lühema tähtaja puhul ei pruugi igat lille laoseisus olla. Tellimuse vastuvõtmist meie poolt kinnitab kliendile saadetud tellimuse kinnitus -arve. Tasuda võib nii kohapeal, kui ka arve alusel ülekandega.

Võta julgelt ühendust. Nõustame Sind. Aitame leida sulle sobiva lahenduse.    53 423572, 50 93 229

Tellimuse väljastamine

Lillepood UUS LILL - Matusepärjad

Tellimused väljastatakse Haapsalus Uuemõisa Coop lillepoest UUS LILL  ( Tallinna mnt 84).

Lilleseade hoidmise juhend

Me oleme rahul , kui kliendid on rahul. Soovime, et lilleseade kaunistaks teie tseremooniat ideaalselt. Selleks kasutame alati värkseid lilli, tagame tehnilise ja disainilise kvaliteedi.

Kuid ometi see, et pärg säiliks vajaliku aja kaunis, ei sõltu kõik meist. Lilled on õrnad ja kliendil tuleb arvestada võimalike ohtlike mõjudega.

Peamised ohtlikud mõjud

1. Füüsiline vastuminek lilledele või seade raputamine.

2. Äärmuslik temperatuur

Pärja turvaline kandmine

Lilledele ei tohi vastu minna, ega seadet raputada. Mõned lilled küll kannatavad kerget vastu minemist, aga näiteks ühe õieline krüsanteem hakkab pudisema ka kerge vastu minemise tõttu.  Pärga ja leinakimpu  tuleb kanda horisontaalselt, või kerge kaldega. Vertikaalne kandmine on ohtlik lilleseadele.

Temperatuur

Lilleseadele on ohtilikud äärmuslikud temperatuurid.  Kuuma ilma puhul tuleb vältida laus päiksepaistet. Pärga tuleks hoida varjus. Soovitame ka seade piserdamist ja oaasisele vee valamist. Lilled joovad palavaga rohkem.

Külma ilma puhul ( miinuskraadid) hoida seadet plusskraadidega ruumis. Välis tseremoonia puhul miinuskraadidega ei saa loomulikult seadet kaitsa külmumise eest. Külmas lill kangestub - jäätub, säilitates lille kuju ja ilu. Seega tuleb vältida miinuskraadide ja soojakraadide vaheldumist enne tseremooniat.

Täname  usalduse eest! Florist Jakobson