Matusepärjad Haapsalus ja Läänemaal.  Väljastamine Haapsalu lillepoest UUS LILL. Me eesmärk on olla oma ala  parim. Usume, et oled sattunud Eesti parima leinafloristika lehele.

Telli kulleriga - Tallinn, Keila, Saue, Keila, Turba, Paldiski, Paldiski, Haapsalu  jne  siit

floristjakobson2 scaled - Matusepärjad

Matusepärjad täislilledest

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele oaasisel . Pärja diameeter : alates 50cm. Kompaktsuse tõttu sobib erinavatele tseremooniatele.

Galerii

Lienakimp21 scaled - Matusepärjad

Leinakimbud

Sobilik nii urnimatuse, kui ka tavamatuse korral. Leinakimbu mõõdud : pikkus alates 60cm, laius alates 30cm.

 

Galerii

uuslill - Matusepärjad

Matusepärjad kuuseokstega 

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 60 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt.

Galerii

Lint tekstiga

Tekstid lindil kirjutatud professionaalses ilukirjas.Standard -  must kiri , valge taust. Muude värvide soovide korral / kuldne kiri - sinine taust või kuldne kiri  - must taust tuleb meile soovist märku anda

uuslill9 - Matusepärjad

uuslill4 - Matusepärjad

uuslill99 - Matusepärjad

 

Millist pärga valida?

Esmalt sõltub milline on matus - kas urnimatus, kirstumatus või muul viisl ärasaatmine. Kirstumatuse puhul on ruumi ka kõige suurtematele pärgadele. Urnimatuse või muul viisl ärasaatmise korral soovitame täislilledest pärga.

uuslill87 scaled - Matusepärjad

Kuuseokstega pärg on mõõtudelt suurem läbimõõt 60cm või 80cm.  Sobilik kirstumatuse  puhul  pere või kollektiivi poolt. Traditsionaalne ja suursugune.

uuslill43 scaled - Matusepärjad

 

Täislilledest pärg on natukse väiksem - läbimõõt 50cm ja 60cm. Kui soovid , et kogu fookus oleks lillededel. Kompaktne, mugav kanda ka naisterahval. Soblik nii urnimatuse, kui tavamatuse puhul.

eritellimused

Kliendil oli soov saada pärg Muhu teemaline. Klient  jäi väga rahule.

uuslill344 scaled - Matusepärjad

Tellimine

Galeeride lõpus on tellimuse saatmise vorm

Normaale tellimuse täitmise tähtaeg on 2 - 5 päeva. Lühema tähtaja puhul ei pruugi igat lille laoseisus olla. Tellimuse vastuvõtmist meie poolt kinnitab kliendile saadetud tellimuse kinnitus.

Võta julgelt ühendust. Nõustame Sind. Aitame leida sulle sobiva lahenduse.    53 423572, 50 93 229

Tellimuse väljastamine

 

Lillepood Haapsalus scaled - Matusepärjad

Tellimused väljastatakse Haapsalus Uuemõisa Coop lillepoest UUS LILL  ( Tallinna mnt 84).

Lilleseade hoidmise juhend

Me oleme rahul , kui kliendid on rahul. Soovime, et lilleseade kaunistaks teie tseremooniat ideaalselt. Selleks kasutame alati värkseid lilli, tagame tehnilise ja disainilise kvaliteedi.

Kuid ometi see, et pärg säiliks vajaliku aja kaunis, ei sõltu kõik meist. Lilled on õrnad ja kliendil tuleb arvestada võimalike ohtlike mõjudega.

Peamised ohtlikud mõjud

1. Füüsiline vastuminek lilledele või seade raputamine.

2. Äärmuslik temperatuur

Pärja turvaline kandmine

Lilledele ei tohi vastu minna, ega seadet raputada. Mõned lilled küll kannatavad kerget vastu minemist, aga näiteks ühe õieline krüsanteem hakkab pudisema ka kerge vastu minemise tõttu.  Pärga ja leinakimpu  tuleb kanda horisontaalselt, või kerge kaldega. Vertikaalne kandmine on ohtlik lilleseadele.

Temperatuur

Lilleseadele on ohtilikud äärmuslikud temperatuurid.  Kuuma ilma puhul tuleb vältida laus päiksepaistet. Pärga tuleks hoida varjus. Soovitame ka seade piserdamist ja oaasisele vee valamist. Lilled joovad palavaga rohkem.

Külma ilma puhul ( miinuskraadid) hoida seadet plusskraadidega ruumis. Välis tseremoonia puhul miinuskraadidega ei saa loomulikult seadet kaitsa külmumise eest. Külmas lill kangestub - jäätub, säilitates lille kuju ja ilu. Seega tuleb vältida miinuskraadide ja soojakraadide vaheldumist enne tseremooniat.

Täname  usalduse eest! Florist Jakobson