- Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekuller 1 - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekuller 78 - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekuller 4 - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekuller 3 - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu 1 - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekuller  - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekuller 67 - Haapsalu Lillekuller

Isabella - Haapsalu Lillekuller

Haapsalu Lillekulller4 - Haapsalu Lillekuller
Haapsalu Lillekuller

Kaunid ja stiilised lillekimbud Haapsalus  üle terve Läänemaa - Taebla, Palivere, Risti, Linnamäe, Noarootsi, Ridala, Rohuküla, Martna, Kullamaa jne. Haapsalu Lillekulleri kimbud valmivad kõik UUS LILL lillepoes. Tel : 53 42 3572, 50 93 229

Saada lilli

 

Pruudikimp 1 - Haapsalu Lillekuller
Pulmaseaded

Ilu ei ole rohkuses vaid maitsekuses. Väike õiges kohas  on ilusam, kui palju vales kohas.  Pruudikimp, lilleseaded, autokaunistused   ja muud dekoratsioonid  peavad kõnelema Teie stiilist ja maitsest . Usalda professionaale.

Vaata edasi

 

matusepärg scaled - Haapsalu Lillekuller
Matusepärjad ja Leinakimbud

Kaunid - maitsekad  matusepärjad ja leinakimbud  Haapsalus ja  üle terve Läänemaa - Taebla, Palivere, Risti, Linnamäe, Noarootsi, Ridala, Rohuküla, Martna, Kullamaa jne.  Soovi korral kulleriteenus   53 423572, 50 93229

Vaata edasi

 

Lillepood UUS LILL - Haapsalu Lillekuller

Pulmaseaded - Haapsalu Lillekuller
Floristika kursus

Kursus on heaks stardiks floristika maailma. Kas siis plaanis tõsine lilleseadja karjäär või soovid lihtsalt hobi arendada. . Õppides suure kogemuse tegev - floristi käeall omandad oskused, mis avavad võimaluse alustada isikliku karjääri floristikas.

 

matusepärg 1 scaled - Haapsalu Lillekuller
Matusepärjad Tallinnas

Florist Jakobson pakub professionaalset lilleseade teenust ka Tallinnas ja selle lähistel. Kui hindad floristika kunsti ja oma aega  vaata  Matusepärjad Tallinnas kulleriga

 

Florist Jakobson 9 - Haapsalu Lillekuller
Rooside hooldamine

Roosid on majesteetlikud lilled, mis vajavad tähelepanu ja hoolitsust, et vaasis pikalt kaunid püsida. Toome teieni 8 nippi, mille jälgimisel ei pea te kaunites õites pettuma. 

b1 - Haapsalu Lillekuller

Matusepärjad täislilledest

Üha enam populaarsemaks  saav mudel. Lilled on kinnitatud ümmargusele oaasisel . Pärja diameeter : alates 50cm. Kompaktsuse tõttu sobib erinavatele tseremooniatele.

 

 

Florist Jakobson - Haapsalu Lillekuller

Matusepärjad kuuseokstega 

Meie kultuuris traditsionaalne matusepärg. Kuuseoksad  kinnitatud metallrõnga külge. Lilled asetatud märja oaasise sisse. Diameeter alates 70 cm. Sobib eriti tavamatuse puhul perede ja kollektiivide poolt. Suursugune pärg.

 

HAAPSALU LILLEKULLER