Pulmad Haapsalus.  Erilisteks hetkedeks otsime ikka romantilisi kohti. Haapsalu promenaad, Haapsalu linnus ja registreerimiseks Uuemõisa Valge saal teevad teevad pulmade pidamiseks selle linna eriti sobilikuks.

Dekoratsioonid lilleseadetega lisavad pidulikust. Florist Jakobsoni lillepood Haapsalus on UUS LILL. Saada meile oma nägemus pruudikimbust, autokaunistusest ja muudest dekoratsioonidest. Omades pikaagset kogemust floristika valdkonnas julgeme vastu võõta ka kõige keerulisemaid väljakutseid. Pulmad Haapsalus

Täpset hinnakirja on keeruline anda. Näiteks pruudikimbud 35€ -60€, autokaunistused 60€ - 90€. Lõpphind sõltub materjali rohkusest ja töö keerukusest.

Pruudikimp 1 - Pulmad Haapsalus

Pruudikimbud

Tavad ja kombed muutuvad, kuid pruudikimp on jäänud ikka  keskpuntiks pulmas. See on  hetk ,kus loeb  pruudi lemmiklill, värv ja kimbu vorm. Valiku tegemisel on soovitatav arvestada pulmakleidi ja ülikonna värvusega. Õnnestunud lillevalik sobib kokku teiega ja  jääb ka pildile väga kaunis.

Galerii

Lillepood Haapsalus - Pulmad Haapsalus

Autokaunistus

Autokaunistuse puhul tuleb arvestada  automudeliga, eriti oluline välja selgitada ,kas lillesoovid on ka tehniliselt teostatavad. Pikemate sõitude puhul mõjuvad seadetele kiirus/tuul, põrutused ja  ka vihm.Koos leiame lahenduse, mis on disainilt ilus/huvitav/lahe,vastab teie soovidele ja samas on ka tehniliselt kindel.

Galerii