Me oleme rahul , kui kliendid on rahul. Soovime, et lilleseade kaunistaks teie tseremooniat ideaalselt. Selleks kasutame alati värkseid lilli, tagame tehnilise ja disainilise kvaliteedi.

Kuid ometi see, et pärg säiliks vajaliku aja kaunis, ei sõltu kõik meist. Lilled on õrnad ja kliendil tuleb arvestada võimalike ohtlike mõjudega.

Peamised ohtlikud mõjud

1. Füüsiline vastuminek lilledele või seade raputamine.

2. Äärmuslik temperatuur

Pärja turvaline kandmine

Lilledele ei tohi vastu minna, ega seadet raputada. Mõned lilled küll kannatavad kerget vastu minemist, aga näiteks ühe õieline krüsanteem hakkab pudisema ka kerge vastu minemise tõttu.  Pärga ja leinakimpu  tuleb kanda horisontaalselt, või kerge kaldega. Vertikaalne kandmine on ohtlik lilleseadele.

Temperatuur

Lilleseadele on ohtilikud äärmuslikud temperatuurid.  Kuuma ilma puhul tuleb vältida laus päiksepaistet. Pärga tuleks hoida varjus. Soovitame ka seade piserdamist ja oaasisele vee valamist. Lilled joovad palavaga rohkem.

Külma ilma puhul ( miinuskraadid) hoida seadet plusskraadidega ruumis. Välis tseremoonia puhul miinuskraadidega ei saa loomulikult seadet kaitsa külmumise eest. Külmas lill kangestub - jäätub, säilitates lille kuju ja ilu. Seega tuleb vältida miinuskraadide ja soojakraadide vaheldumist enne tseremooniat.

Täname  usalduse eest! Florist Jakobson