Pulmaseaded Haapsalus. Erilisteks hetkedeks otsime romantilisi kohti. Pulmakleit, ülikond, dekoratsioonid, lilleseaded jms. kõnelevad  meie stiilist ja soovist teha see päev eriti MEIE päevaks. Teil on oma nägemus  - viime selle ellu. Florist Jakobson tähendab kogemusi aastast 1995. Meie oleme rahul, kui kliendid on rahul

Pruudikimbud

Tavad ja kombed muutuvad, kuid pruudikimp on jäänud ikka  keskpuntiks pulmas. See on  hetk ,kus loeb  pruudi lemmiklill, värv ja kimbu vorm. Valiku tegemisel on soovitatav arvestada pulmakleidi ja ülikonna värvusega. Õnnestunud lillevalik sobib kokku teiega ja  jääb ka pildile väga kaunis.

Galerii

Autokaunistus

Autokaunistuse puhul tuleb arvestada  automudeliga, eriti oluline välja selgitada ,kas lillesoovid on ka tehniliselt teostatavad. Pikemate sõitude puhul mõjuvad seadetele kiirus/tuul, põrutused ja  ka vihm.Koos leiame lahenduse, mis on disainilt ilus/huvitav/lahe,vastab teie soovidele ja samas on ka tehniliselt kindel.

Galerii

 

Lauaseaded

Kaunid dekoratsioonid lilledest teevad ruumid eriti pidulikuks. Kuhu kindlasti lilleseade lisada ja kus ei ole nii väga oluline,seda nõu jagame. Maitsekus tähendab ka mõõdukust. Läbimõeldud lahenduse puhul mõjuvad lilleseaded ruumiga ühtse  ansamblina  ja on nagu kroon pruutpaari peas.

Galerii

PULMASEADED HAAPSALUS